Для замовлення шаблону пишіть нам на email timred.studio@gmail.com або натисніть кнопку Замовити та заповніть форму

Світильники та Лампи

2019
Клієнт:
ПРОБНИК
Надані послуги:
Концепт будівлі
Рік:
2019

Світильник, відповідно до термінології Міжнародної електротехнічної комісії — прилад для розподілуфільтрації і перетворення світла від лампи або ламп, що включають необхідні компоненти для їхнього захисту, кріплення і постачання електроенергією.

Відмінність між світильниками може визначатися за джерелом світла (лампи розжарюваннялюмінесцентнігазорозрядні), кількістю (одна або більше), розташуванням (внутрішнє, зовнішнє), мірою захисту (світильник для сухих, вологих або запорошених приміщень), конструкцією(відкриті, закриті, лампи з відбивачем, дзеркальні, растрові світильники і автомобільні фари), місцем монтажу (настінні, стельові, маятникові і переносні світильники) і призначенням (технічні, декоративні і світильники для ефектів).

Люстра — підвісний освітлювальний прилад на декілька джерел світла з декоративно оформленої арматурою для загального освітлення приміщень.

  • Люстра — підвісний освітлювальний прилад на декілька джерел світла з декоративно оформленої арматурою для загального освітлення приміщень.
  • Підвіс — освітлювальний прилад, звичайно розрахований на одну лампу; кріпиться до стелі і призначений для освітлення та декорування приміщень.
  • Торшер — побутова назва підлогового світильника. Зазвичай на високій підставці, на один або кілька джерел світла.
  • Настільні лампи, можуть бути як декоративні світильники, так і настільні лампи для робітника (письмового або комп’ютерного столу)
  • Настінно-стельові світильники і бра (різні види: галогенні, люмінесцентні, точкові; «тарілки», для ванних кімнат, декоративні тощо)
  • Дитячі світильники
  • Нічники