Для замовлення шаблону пишіть нам на email timred.studio@gmail.com або натисніть кнопку Замовити та заповніть форму

Архітектура

2020
Клієнт:
Best Client
Надані послуги:
Проектування будівлі
Рік:
2020

Архітекту́ра (грец. αρχιτεκτονικη — будівництво) — це одночасно наука і мистецтво проєктування будівель, а також власне система будівельних споруд, які формують просторове середовище для життя і діяльності людей відповідно до законів краси. На сучасному етапі розвитку людства архітектура становить одну з найважливіших частин виробництва (промислова архітектура — будівництво заводів, фабрик, електростанцій тощо) та матеріальних засобів існування людського суспільства (громадянська архітектура — житлові будинки, громадські споруди та інше).

Функціональні, конструктивні та естетичні якості архітектури, а саме користь, міцність та краса, — тісно взаємопов’язані. Від конструкційного рішення багато в чому залежать і естетичність творів архітектури.

Споруда не тільки повинна бути міцною, але і виглядати має міцною. Надлишок матеріалу навпаки викликає враження надмірної ваги. Зорова ж недостатність матеріалу, ототожнюється з нестійкістю, ненадійністю та викликає здебільшого негативні емоціїФункціональне призначення будівлі визначається її типом, залежно від якого обираються засоби створення певного художнього вигляду.